Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Gminne obchody Święta Niepodległości 11 Listopada 2025 r.

"Biegnę po BIAŁO-CZERWONĄ"

Konkurs wokalny o "Złoty mikrofon gminy"

Wigilia reprezentantów stowarzyszeń 2025 r.

Gminny dzień dziecka 2025 r.

Letnie kino plenerowe

Kochamy CKiP

Spotkanie z Mikołajem 18.12.2022r.

Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym dzieciakom wiele radości.
Dziękujemy :
Wojciech Pałka Starosta Powiatu KrakowskiegoStarostwo Powiatowe w Krakowie
za objęcie patronatu nad wydarzeniem.
A my mamy nadzieję ze w przyszłym roku spotkamy się ponownie

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-12-19 15:32przez:
Opublikowano:2022-12-19 00:00przez:
Podmiot udostępniający: Centrum Kultury i Promocji w Igołomi-Wawrzeńczycach
Odwiedziny:2704

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.