Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Gminne obchody Święta Niepodległości 11 Listopada 2025 r.

"Biegnę po BIAŁO-CZERWONĄ"

Konkurs wokalny o "Złoty mikrofon gminy"

Wigilia reprezentantów stowarzyszeń 2025 r.

Gminny dzień dziecka 2025 r.

Letnie kino plenerowe

Kochamy CKiP

Cieszyn - Teatr im. Adama Mickiewicza spektakl " MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ "

25.03.2026 r. Polski Związek Emerytów i Rencistów wybrał się do Cieszyna gdzie w Teatrze im. Adama Mickiewicza odbył się spektakl

" MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ " - poruszający dramat liturgiczny , ukazujący ostatnie dni Życia i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.

Zarząd Rejonowy w Proszowicach , na czele z Prezesem Wiesławem Paluch zorganizował dla Seniorów poszczególnych Kół , w tym dla Seniorów z Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce , wyjazd do Cieszyna , do Teatru im. Adama Mickiewicza na spektakl " MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ " - poruszający dramat liturgiczny , ukazujący ostatnie dni Życia i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.
Było to niezwykłe wydarzenie, które dostarczyło nam wielu emocji i duchowych przeżyć.
Spektakl wywarł ogromne wrażenie na widzach , wprowadzając wszystkich w atmosferę refleksji i skupienia .
W drodze do Cieszyna zatrzymano się również w Kalwarii Zebrzydowskiej , gdzie uczestnicy mogli w chwili modlitwy i zadumy przygotować się do nadchodzących Świąt Wielkanocnych.
Wyjazd na długo pozostanie w pamięci uczestników jako piękne przygotowanie do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego .

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2026-05-19 12:02przez:
Opublikowano:2026-05-19 12:05przez: Magda i Monika
Podmiot udostępniający: Centrum Kultury i Promocji w Igołomi-Wawrzeńczycach
Odwiedziny:13

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.